BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9255061
*
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:07:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:06:05
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23
-
4252 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:27
-
4242 Golvlampa
Mässing med glasskärmar. Höjd: 185 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:27
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:06:05 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23 -
4252 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:27 -
4242 Golvlampa
Mässing med glasskärmar. Höjd: 185 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:27